Eaton XTAE012B01WD012
SKU: CS4998731MPN: XTAE012B01WD012Alternate Part #: 3-1802-1112AUPC/EAN: 782116841844
Attributes
| Amperage Rating | 12A |
| Coil | 48 Vdc |
| Contact Configuration | 1 NC |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |