Eaton XTAE012B01R012
SKU: CS4998651MPN: XTAE012B01R012Alternate Part #: 3-1802-1106AUPC/EAN: 782116841165
Attributes
| Amperage Rating | 12A |
| Coil | 12 Vac, 50/60 Hz |
| Contact Configuration | 1 NC |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |