Eaton XTAE012B10R012
SKU: CS4999033MPN: XTAE012B10R012Alternate Part #: 3-1802-1358AUPC/EAN: 782116843688
Attributes
| Amperage Rating | 12A |
| Coil | 12 Vac, 50/60 Hz |
| Contact Configuration | 1 NO |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |