Eaton DS100FP
SKU: CS4852098MPN: DS100FPUPC/EAN: 782113730448
Eaton safety switch fuse puller kit

$32.10
UnitAvailable on backorder
Product Details
Eaton safety switch fuse puller kit,100A,Three-pole,480V,Fuse puller kit,Heavy-duty,100A Heavy-duty safety switches,480V
Attributes
| Amperage Rating | 100A |
| Number Of Poles | Three-pole |
| Product Category | Fuse puller kit |
| Switch Type | Heavy duty |
| Type | Fuse puller kit |
| Used With | 100A Heavy-duty safety switches |
| Voltage Rating | 480 V |
| Voltage Rating Uom | AMP |
Specifications
| SKU | CS4852098 |
|---|---|
| MPN | DS100FP |
| UPC/EAN | 782113730448 |









