Eaton XTAE015B01TDP60
SKU: CS4999424MPN: XTAE015B01TDP60Alternate Part #: 3-1802-1466AUPC/EAN: 782116846597
Attributes
| Amperage Rating | 15A |
| Coil | 24 Vdc |
| Contact Configuration | 1 NC |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |