Eaton XTAE015B10TDP60
SKU: CS4999805MPN: XTAE015B10TDP60Alternate Part #: 3-1802-1718AUPC/EAN: 782116849116
Attributes
| Amperage Rating | 15A |
| Coil | 24 Vdc |
| Contact Configuration | 1 NO |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |