Eaton XTAE015B01TD016
SKU: CS4999430MPN: XTAE015B01TD016Alternate Part #: 3-1802-1634AUPC/EAN: 782116846535
Attributes
| Amperage Rating | 15A |
| Coil | 24 Vdc |
| Contact Configuration | 1 NC |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |