Eaton XTAE015B01T016
SKU: CS4999453MPN: XTAE015B01T016Alternate Part #: 3-1802-1633AUPC/EAN: 782116846450
Attributes
| Amperage Rating | 15A |
| Coil | 24 Vac, 50/60 Hz |
| Contact Configuration | 1 NC |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |