Eaton XTAE015B10T016
SKU: CS4999834MPN: XTAE015B10T016Alternate Part #: 3-1802-1885AUPC/EAN: 782116848973
Attributes
| Amperage Rating | 15A |
| Coil | 24 Vac, 50/60 Hz |
| Contact Configuration | 1 NO |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |