Eaton XTAE015B01RD3E005
SKU: CS4999401MPN: XTAE015B01RD3E005Alternate Part #: 3-2235-2913AUPC/EAN: 786685050645
Attributes
| Amperage Rating | 15A |
| Coil | 12 Vdc |
| Contact Configuration | 1 NC |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |