Eaton XTAE015B01TD3E005
SKU: CS4999435MPN: XTAE015B01TD3E005Alternate Part #: 3-2235-2613AUPC/EAN: 786685047645
Attributes
| Amperage Rating | 15A |
| Coil | 24 Vdc |
| Contact Configuration | 1 NC |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |