Eaton XTAE015B10TD3E005
SKU: CS4999816MPN: XTAE015B10TD3E005Alternate Part #: 3-2235-3033AUPC/EAN: 786685051840
Attributes
| Amperage Rating | 15A |
| Coil | 24 Vdc |
| Contact Configuration | 1 NO |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |