Eaton XTAE012B10WD012
SKU: CS4999112MPN: XTAE012B10WD012Alternate Part #: 3-1802-1364AUPC/EAN: 782116844364
Attributes
| Amperage Rating | 12A |
| Coil | 48 Vdc |
| Contact Configuration | 1 NO |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |