IMO Automation SI40-DBL-4
SKU: CS6219164MPN: SI40-DBL-4Alternate Part #: 1170232UPC/EAN: 5056207482403
Modular DC Switch, 4 Pole 2 String 40A 600VDC,
Contact us for pricing and availability
Product Details