IMO Automation SI40-DBL-2
SKU: CS6219162MPN: SI40-DBL-2Alternate Part #: 1170230UPC/EAN: 5056207403880
Modular DC Switch, 2 Pole 1 String 40A 600VDC,
Contact us for pricing and availability
Product Details