IMO Automation SI40-DBL-8
SKU: CS6219170MPN: SI40-DBL-8Alternate Part #: 1170351UPC/EAN: 5056207479045
Modular DC Switch, 8 Pole 4 String 40A 600VDC,
Contact us for pricing and availability
Product Details