IMO Automation SI40-BMDC64R-4
SKU: CS6219143MPN: SI40-BMDC64R-4Alternate Part #: 1170244UPC/EAN: 5056207471308
Base Mount DC Switch, 4 Pole 2 String 40A 600VDC,
Contact us for pricing and availability
Product Details