IMO Automation MC50N-S-00-40230AC
SKU: CS6218333MPN: MC50N-S-00-40230ACAlternate Part #: 1112398UPC/EAN: 5059394170399
Contactor 4 Pole Open 22kW 50 AC3, 230V AC Coil
UnitAvailable on backorder
Product Details