IMO Automation MC50N-S-00-40400AC
SKU: CS6218336MPN: MC50N-S-00-40400ACAlternate Part #: 1112388UPC/EAN: 5059394992458
Contactor 4 Pole Open 22kW 50 AC3, 400V AC Coil
UnitAvailable on backorder
Product Details