IMO Automation MC176-S-00400
SKU: CS6218206MPN: MC176-S-00400Alternate Part #: 1152702UPC/EAN: 5059394094411
Contactor 3 Pole, 90kW 175A AC3, 400V AC Coil
UnitAvailable on backorder
Product Details