Omega OM-CP-RFCURRENT2000A-160MA
SKU: CS6074288MPN: OM-CP-RFCURRENT2000A-160MA
Wireless Current Data Logger with Display
Unit
Available on backorder
remove
add
Product Details
  • Wireless Two-Way Communications
  • 20 mA, 160 mA, or 3 A Measurement Ranges