Omega OM-CP-RFCURRENT2000A-20MA
SKU: CS5796155MPN: OM-CP-RFCURRENT2000A-20MA
Wireless Current Data Logger with Display
  • Wireless Two-Way Communications
  • 20 mA, 160 mA, or 3 A Measurement Ranges