Omega OM-CP-RFCURRENT2000A-160MA-CT
SKU: CS6019297MPN: OM-CP-RFCURRENT2000A-160MA-CT
Wireless Current Data Logger with Display
Contact us for pricing and availability
Product Details
  • Wireless Two-Way Communications
  • 20 mA, 160 mA, or 3 A Measurement Ranges