Omega OM-CP-RFVOLT2000A-15V
SKU: CS5801929MPN: OM-CP-RFVOLT2000A-15V
Wireless Voltage Data Logger with Display
  • Wireless Two-Way Communications
  • 2.5V, 15V, 30V or 160 mV Measurement Ranges
  • 160 mV Model Measures Differential Voltage