Omega OM-CP-RFCURRENT2000A-3A
SKU: CS6040765MPN: OM-CP-RFCURRENT2000A-3A
Wireless Current Data Logger with Display
  • Wireless Two-Way Communications
  • 20 mA, 160 mA, or 3 A Measurement Ranges