Eaton XTREPI10B31A
SKU: CS5483048MPN: XTREPI10B31AAlternate Part #: MSAA199210UPC/EAN: 786689642051
Eaton XT IEC control relay

Contact us for pricing and availability
Product Details
Eaton XT IEC control relay, DILA-31(110V50HZ,120V60HZ)-PI
Attributes
| Amperage Rating | 10A |
| Auxiliary Contacts | 3NO/1NC |
| Coil | A |
| Coil Voltage | 110V50HZ,120V60HZ |
| Frame Size | 45 mm |
Specifications
| SKU | CS5483048 |
|---|---|
| MPN | XTREPI10B31A |
| Alternate Part # | MSAA199210 |
| UPC/EAN | 786689642051 |


