Eaton XTREPI10B22W
SKU: CS5483047MPN: XTREPI10B22WAlternate Part #: MSAA199217UPC/EAN: 786689642136
Eaton XT IEC control relay

Contact us for pricing and availability
Product Details
Eaton XT IEC control relay, DILA-22(42V50HZ,48V60HZ)-PI
Attributes
| Amperage Rating | 10A |
| Auxiliary Contacts | 2NO/2NC |
| Coil | W |
| Coil Voltage | 42V50HZ,48V60HZ |
| Frame Size | 45 mm |
Specifications
| SKU | CS5483047 |
|---|---|
| MPN | XTREPI10B22W |
| Alternate Part # | MSAA199217 |
| UPC/EAN | 786689642136 |


