Eaton XTREPI10B22A
SKU: CS5483041MPN: XTREPI10B22AAlternate Part #: MSAA199215UPC/EAN: 786689642112
Eaton XT IEC control relay

Contact us for pricing and availability
Product Details
Eaton XT IEC control relay, DILA-22(110V50HZ,120V60HZ)-PI
Attributes
| Amperage Rating | 10A |
| Auxiliary Contacts | 2NO/2NC |
| Coil | A |
| Coil Voltage | 110V50HZ,120V60HZ |
| Frame Size | 45 mm |
Specifications
| SKU | CS5483041 |
|---|---|
| MPN | XTREPI10B22A |
| Alternate Part # | MSAA199215 |
| UPC/EAN | 786689642112 |


