Eaton XTAR032C21RD5E1P6
SKU: CS5006389MPN: XTAR032C21RD5E1P6Alternate Part #: 3-2600-953AUPC/EAN: 786685503394
Attributes
| Amperage Rating | 32A |
| Coil | 12 Vdc |
| Contact Configuration | 2 NO, 2 NO |
| Frame | C |
| Frame Size | 45 mm |