Eaton XTAR032C21RD5G1P6
SKU: CS5006393MPN: XTAR032C21RD5G1P6Alternate Part #: 3-2600-954AUPC/EAN: 786685503400
Attributes
| Amperage Rating | 32A |
| Coil | 12 Vdc |
| Contact Configuration | 2 NO, 2 NO |
| Frame | C |
| Frame Size | 45 mm |