Eaton XTAR025C21RD5G1P6
SKU: CS5005846MPN: XTAR025C21RD5G1P6Alternate Part #: 3-2600-554AUPC/EAN: 786685499161
Attributes
| Amperage Rating | 25A |
| Coil | 12 Vdc |
| Contact Configuration | 2 NO, 2 NO |
| Frame | C |
| Frame Size | 45 mm |