Eaton XTAR025C21RD5E1P6
SKU: CS5005842MPN: XTAR025C21RD5E1P6Alternate Part #: 3-2600-553AUPC/EAN: 786685499154
Attributes
| Amperage Rating | 25A |
| Coil | 12 Vdc |
| Contact Configuration | 2 NO, 2 NO |
| Frame | C |
| Frame Size | 45 mm |