Eaton XTAE025C01R024
SKU: CS5000969MPN: XTAE025C01R024Alternate Part #: 3-1812-749AUPC/EAN: 782116856183
Attributes
| Amperage Rating | 25A |
| Coil | 12 Vac, 50/60 Hz |
| Contact Configuration | 1 NC |
| Frame | C |
| Frame Size | 45 mm |