Eaton XTAE025C10T024
SKU: CS5001421MPN: XTAE025C10T024Alternate Part #: 3-1812-1024AUPC/EAN: 782116858910
Attributes
| Amperage Rating | 25A |
| Coil | 24 Vac, 50/60 Hz |
| Contact Configuration | 1 NO |
| Frame | C |
| Frame Size | 45 mm |