Eaton XTAE018C10R024
SKU: CS5000566MPN: XTAE018C10R024Alternate Part #: 3-1812-497AUPC/EAN: 782116853656
Attributes
| Amperage Rating | 18A |
| Coil | 12 Vac, 50/60 Hz |
| Contact Configuration | 1 NO |
| Frame | C |
| Frame Size | 45 mm |