Eaton XTAE025C10R016
SKU: CS5001376MPN: XTAE025C10R016Alternate Part #: 3-1812-1001AUPC/EAN: 782116858774
Attributes
| Amperage Rating | 25A |
| Coil | 12 Vac, 50/60 Hz |
| Contact Configuration | 1 NO |
| Frame | C |
| Frame Size | 45 mm |