Eaton XTAE032C01R024
SKU: CS5001787MPN: XTAE032C01R024Alternate Part #: 3-1812-1295AUPC/EAN: 782116861385
Attributes
| Amperage Rating | 32A |
| Coil | 12 Vac, 50/60 Hz |
| Contact Configuration | 1 NC |
| Frame | C |
| Frame Size | 45 mm |