Eaton XTAE018C10T3E005
SKU: CS5000613MPN: XTAE018C10T3E005Alternate Part #: 3-2369-123AUPC/EAN: 786685166988
Attributes
| Amperage Rating | 18A |
| Coil | 24 Vac, 50/60 Hz |
| Contact Configuration | 1 NO |
| Frame | C |
| Frame Size | 45 mm |