Eaton XTAE012B01TD3E008
SKU: CS4998675MPN: XTAE012B01TD3E008Alternate Part #: 3-2235-1774AUPC/EAN: 786685039251
Attributes
| Amperage Rating | 12A |
| Coil | 24 Vdc |
| Contact Configuration | 1 NC |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |