Eaton XTAE012B01T3E008
SKU: CS4998698MPN: XTAE012B01T3E008Alternate Part #: 3-2235-1754AUPC/EAN: 786685039053
Attributes
| Amperage Rating | 12A |
| Coil | 24 Vac, 50/60 Hz |
| Contact Configuration | 1 NC |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |