Eaton XTAE015B10T3E008
SKU: CS4999840MPN: XTAE015B10T3E008Alternate Part #: 3-2235-3014AUPC/EAN: 786685051659
Attributes
| Amperage Rating | 15A |
| Coil | 24 Vac, 50/60 Hz |
| Contact Configuration | 1 NO |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |