Turck SH-RSM-2RKM 44
SKU: CS3876688MPN: SH-RSM-2RKM 44Alternate Part #: U2-19190
U2-19190 - SPLITTER/TEE,⅞IN.MINIFAST

$140.11
UnitAvailable on backorder
Product Details
Power Splitter
Small h body
- ⅞” powerfast
Attributes
| Application | Power (>11 Amps) |
| Customs Tariff Number | 85366990990.0000 |
| Device Type | Small H-splitter |
| Drop Branch Current | 15 A |
| Number Of Drops Branches | 2.0000 |
| Trunk Current | 15 A |
| Voltage | 600 V |
Specifications
| SKU | CS3876688 |
|---|---|
| MPN | SH-RSM-2RKM 44 |
| Alternate Part # | U2-19190 |


