Turck SH-RSM-2RKM 34/S1055
SKU: CS3876687MPN: SH-RSM-2RKM 34/S1055Alternate Part #: U2-25928
U2-25928 - SPLITTER/TEE,⅞IN.MINIFAST

$127.11
UnitAvailable on backorder
Product Details
Power Splitter
Small h body
- ⅞” powerfast
Attributes
| Application | Power (>11 Amps) |
| Device Type | Small H-splitter |
| Drop Branch Current | 15 A |
| Number Of Drops Branches | 2.0000 |
| Trunk Current | 15 A |
| Voltage | 600 V |
Specifications
| SKU | CS3876687 |
|---|---|
| MPN | SH-RSM-2RKM 34/S1055 |
| Alternate Part # | U2-25928 |

