Turck SH-GSDM/GKDM/BKM 44
SKU: CS3876661MPN: SH-GSDM/GKDM/BKM 44Alternate Part #: U2-15646
U2-15646 - SPLITTER/TEE,1 ⅜IN.POWERFAS

$168.33
UnitAvailable on backorder
Product Details
Power Splitter
Small h body
- 1 ⅜” D-Size powerfast
- M16 powerfast
Attributes
| Application | Power (>11 Amps) |
| Device Type | Small H-splitter |
| Drop Branch Current | 15 A |
| Number Of Drops Branches | 2.0000 |
| Trunk Current | 25 A |
| Voltage | 600 V |
Specifications
| SKU | CS3876661 |
|---|---|
| MPN | SH-GSDM/GKDM/BKM 44 |
| Alternate Part # | U2-15646 |

