Turck RSM-2RKM 46
SKU: CS3869032MPN: RSM-2RKM 46Alternate Part #: U2-19033
U2-19033 - SPLITTER/TEE,⅞IN.MINIFAST

$64.29
UnitAvailable on backorder
Product Details
Actuator and Sensor Tee
- ⅞” minifast
Attributes
| Application | Signal |
| Device Type | T-splitter |
| Drop Branch Current | 9 A |
| Number Of Drops Branches | 2.0000 |
| Trunk Current | 9 A |
| Voltage | 300 V |
Specifications
| SKU | CS3869032 |
|---|---|
| MPN | RSM-2RKM 46 |
| Alternate Part # | U2-19033 |

