Eaton XTAE015B10R016
SKU: CS4999794MPN: XTAE015B10R016Alternate Part #: 3-1802-1883AUPC/EAN: 782116848737
Attributes
| Amperage Rating | 15A |
| Coil | 12 Vac, 50/60 Hz |
| Contact Configuration | 1 NO |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |