Eaton XTAE015B01RD3E008
SKU: CS4999402MPN: XTAE015B01RD3E008Alternate Part #: 3-2235-2914AUPC/EAN: 786685050652
Attributes
| Amperage Rating | 15A |
| Coil | 12 Vdc |
| Contact Configuration | 1 NC |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |