ACI A/100-2W-DO-12"
SKU: CS6288699MPN: A/100-2W-DO-12"Alternate Part #: 142486
100 Ohm (Two Wires) RTD, Duct, Without Box, 12”
Contact us for pricing and availability
Product Details
Product Configuration
Length 12”
Sensor 100-2W (100 Ω, 2 wires)
Product Family Specifications
Stability +/- 0.03% after 1000 Hours @ 300ºC (572ºF)