IMO Automation 41.P29P120A-LF
SKU: CS6222762MPN: 41.P29P120A-LFAlternate Part #: 2550318UPC/EAN: 5056207447624
Piezo Buzzer 12 VDC d29mm, 3.2kHz, 95dB/30cm, 15mA
Contact us for pricing and availability
Product Details