IMO Automation 41.P11T240A-LF
SKU: CS6222753MPN: 41.P11T240A-LFAlternate Part #: 2550034UPC/EAN: 5056207497087
Piezo Buzzer 24 VDC d31mm, 2.9kHz, 95dB/30cm, 15mA
Contact us for pricing and availability
Product Details